Санки зі спинкою та батьківською знімною ручкою для дітей "Шершень" ТМ Вітан колір помаранчовий

Дитячі санки зі спинкою та батьківською ручкою штовхачем "Шершень" ТМ Вітан

Сучасні стільні універсальні санки «Шершень» оранжевого кольору з чорною ручкою — чудове придбання для всієї родини. Завдяки міцному металевому каркасу, ця модель витримує навантаження до 80 кг. Круглі полози (діаметр 27 мм) з полімерним покриттям гарантують прекрасне ковзання і надійність цих санок. Зручна спинка робить катання на санках комфортним і безпечним. Сидіння виготовлене з якісних дерев'яних планок і пофарбоване в чорний колір.
Санки «Шершень» комплектуються тяговим ременем (довжина 250 см, ширина 3 см), знімною спинкою (35х39х27см) і ручкою-штовхачем (89х34х11 см).
Наявність ручки робить керування санками зручнішим.
Санки ТМ "Вітан" — це чудове поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Ми працюємо для Вас!
Швидке оформлення замовлення, доставка впродовж 1-3 робочих днів.
Ознайомитися з повним асортиментом товарів на нашому сайті можете тут
Умови доставки та оплати можете почитати тут.
Купити зручні стильні дитячі санки зі спинкою та батьківською ручкою у комплекті "Шершень" Ви можете натиснути кнопку Купити або зателефонувавши нам за телефонами, зазначених на сайті нашої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка |
| Колір | Помаранчевий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 93.5 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 22.5 см |
| Маса | 4.8 кг |
- Ціна: 2 168 ₴



