УЦІНКА!!! Потребує ремонту або на запчастини Електрична бігова доріжка для дому FitToSky ES-T3806 кардіотренажер

- Готово до відправки
- Код: 33003806
2 700 ₴
Домашня електрична бігова доріжка FitToSky ES-T3806
FitToSky ES T3806. Потребує ремонту або на запчастини. Мотор справний, працює. Проблема в тому, що коли запускаєш доріжку і стаєш на полотно, воно зупиняється. Є відео, при потребі надамо інформацію.
Основні характеристики:
Потужність двигуна: 1,5л.с.
Діапазон швидкостей: 1-10 км / год
Дисплей:час, відстань, калорії, швидкість
РК-дисплей на консолі
Транспортні колеса: ТАК
Максимальна вага користувача: 120 кг
Вага: 24,5 кг.
Розміри коробки: 124х60х12 см.
РОЗМІРИ ДОРІЖКИ:
довжина: 130см
ширина: 64см.
висота: 155см.
розміри бігового полотна: 100x38см.
- Бігова стрічка: антиковзаюче покриття, багатошаровий поліуретан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Довжина полотна | 100 см |
| Ширина полотна | 38 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 2 700 ₴






