Барний стілець зі спинкою Bonro B-064 велюр Барні високі стільці Високі стільці для кафе бару ресторану

влевовправо
- В наявності
- Код: 42412409
2 511 ₴
+380 (97) 114-82-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець зі спинкою Bonro B-064 велюр чорний із чорною основою, регулювання висоти та поворот 360° для кухні та бару
Характеристики:
- Тип: барний стілець зі спинкою
- Бренд: Bonro
- Модель: B-064
- Колір оббивки: чорний
- Колір основи: чорний
- Матеріал оббивки: велюр
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал основи: метал
- Тип основи: квадратне
- Покриття: порошкове фарбування
- Наповнювач сидіння: губка
- Наповнювач спинки губка
- Наповнювач підлокітників: губка
- Товщина сидіння: 6 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Регулювання висоти сидіння: да
- Регулювання нахилу спинки: да
- Функція обертання: да
- Поворот на 360°: да
- Регулювання підлокітників: немає
- Матеріал підставки для ніг: метал
- Антиковзкий захист: да
- Стійкість до плям і подряпин: да
- Підходить для комерційного використання: да
- Вимагає збирання: да
- Клас газліфту: Class 1
Розміри:
- Загальна висота (мін.): 95 см
- Загальна висота (макс.): 116 см
- Висота сидіння (мін.): 62,5 см
- Висота сидіння (макс.): 83,5 см
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 42 см
- Висота спинки: 32,5 см
- Ширина спинки: 48 см
- Висота підлокітників від сидіння: 20,5 см
- Висота підлокітників від підлоги (мін.): 82,5 см
- Довжина підлокітників: 35 см
- Відстань між підлокітниками: 60,5 см
- Діаметр основи: 41,5 см
- Діаметр колони: 10 см
- Розмір газліфту: 21 см
- Вага стільця: 9,4 кг
Комплектація
- Барний стілець Bonro B-064
- Металева основа
- Газлифт
- Підставка для ніг
- Комплект кріплень
- Інструкція зі збирання
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Подіум |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підніжка, Газ-ліфт, Наявність спинки, М'яка спинка, М'яке сидіння |
| Тип опор | Коло |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1160 мм |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота спинки | 325 мм |
| Висота сидіння стільця | 625 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | велюр |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴










